Dnipro Barracudas

Главная » 2009 » Июнь » 16 » Україна-Казахстан!
Україна-Казахстан!
12:03

Збірна України взяла заплановані три очки, обігравши у середу у матчі відбіркового турніру до ЧС-2010 року команду Казахстану з рахунком 2:1. Якщо хтось і очікував розгрому гостей у цій грі так це вболівальники.
По грі команда Михайличенка "возила" казахів, але привезла першою гол у свої ворота. Знову розбалансовано зіграв захист українців. Спочатку на куту штрафної помилився Шевчук і після рикошету від Чигиринського, м`яч влучає в голову Русола і відлітає до Нусербаєва, який переправляє його в пусті ворота 0:1.
Це була 18 хвилина, а до цього не забили Мілевський, коли пробив повз ворота з метрів 12-ти та Воронін, котрий перекидав голкіпера, але перекинув ворота.
Пропущений гол якщо і вплинув на активність українців, але ще більше закрилися гості. На 33 хвилині за нападників всю роботу виконав Назаренко. Гравець "Дніпра" з метрів зі стандарту 24 поцілив у дев`ятку воріт казахів - 1:1.
Після того як українці зрівняли рахунок ще один момент втратили гості. Ербес з 11 метрів не влучив у порожні ворота збірної України, перебуваючи сам в центрі штрафної.
Початок другого тайму став продовженням бенефісу Назаренко. Мілевський, який в цій грі на пару з Ротанем був головним плеймейкером українців запустив у штрафну Назаренка пасом поміж трьох захисників, і Сергій пробив у ближній кут воріт, зробивши рахунок 2:1.
Ще хвилин з 15 українці побігали активно, а потім почали грати на збереження сил. І хоча в Києві в ці дні спека за 30 градусів, але вболівальники, яких і так зібралося замало, їм цього не могли пробачити. Свист трибун погнав синьо-жовтих вперед. Небезпечно бив по воротах Селезньов, котрий замінив Вороніна, що так і не зміг знайти свій темп гри. З кількох метрів головою бив Мілевський, але поруч зі стійкою.
На 82 хвилині міг зіпсувати настрій українцям Аверченко. Казахи розкатали захист українців і Аверченко з 14 метрів пробиває вище воріт і знову захист лише спостерігає за ударом...
Заключний час збірна України провела більш у вичікуванні фінального свистка, ніж в потугах покращити різницю та забитих пропущених м`ячів, чого може не вистачити на фініші відбору.
Просмотров: 1221 | Добавил: Lёlik | Рейтинг: 0.0/0 |