Иличевец Мариуполь-Днепр Днепропетровск
14:53

22.11.2009.
Виїзд в Маріуполь, м’яко кажучи не дуже цікавий з боку футболу та навколофутболу, пробило приблизно 170 супортерів, що є доволі непоганим показником.
Частина дніпрян вирішила урізноманітнити нудне прибування у Маріуполі і прийняла пропозицію помірятися силами із місцевими ультрас на футбольному полі.
Імпровізована футбольна команда, складена із хлопців з WNF прибула із значним запізненням (дякуючи ДАЇ і співробітникам міліції). Перевдягалися і розминалися прямо у спринтері. І відразу, як кажуть, „з корабля на бал”. Тобто до бою. Гра закінчилася перемогою хазяїв із рахунком 3:1, що дуже засмутило гостей. А тренер команди взагалі був розбитий . Окреме дякуємо маріупольцям, які все організували. Сподіваємось як-небудь узяти реванш!
Невеличке непорозуміння із міліцією до початку матчу, але на стадіон врешті-решт потрапляють усі.
Шиза у першому таймі доволі непогана, але все-таки відповідає подіям на полі... Нові заряди розбавляються олдскульними від ветеранів фан-руху. Атмосфера дуже позитивна.
На початку другого тайму, розгортається невеликий банер „ФФУ сушите весла”. Шиза йде практично нон-стоп. Звукова підтримка сягнула максимального рівня децибел, коли футболісти нарешті спромоглися на гол у ворота маріупольців, і сектор дніпрян не замовкав вже ані на хвилину. Після фінального свистка усі ринулися до парканів привітати команду із перемогою. 3:0 на виїзді – не часто „Дніпро”так тішить.
І, як завжди, заплуталися у секторах підтримки Маріуполя. Намагаючись замутити перекличку, тикалися по усіх кутках стадіону – безрезультатно. Було щось подібне на аргентина-шоу на якомусь із островків ультрас. Доволі непогано виглядало.
„Дніпро” їде додому із перемогою, а дніпряни нетерпляче чекаюсь на наступний виїзд.
Просмотров: 4117 | Добавил: Lёlik | Рейтинг: 0.0/0 |